2013. április 18., csütörtök

:D


Úgy döntöttem ma egy kicsit kertészkedünk, jó az idő, még nedves a föld, remek idő a gazolásra!
Nekikészülünk - lapát, szatyor, kesztyű.
Kicsi leányomtól csak ennyit lehet hallani: "Pók, pók!! Hangya, hangya!!"
2 perc múlva egyedül kertészkedem

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése