Rengeteg könyv van a lakásunkban, mert szeretem őket és szeretem őket a tulajdonomnak tudni. Férjem már pár éve ígérgeti, hogy egyszer a lépcsőházban csinál nekem egyet, ahova a nem annyira szeretett példányokat tesszük. Tavaly elkészült!!
| fal közepén egy festmény helye látható |
| párszor fel és le lettek pakolva a deszkák, de... |
| IME!! |
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése