2013. április 20., szombat

2012. anyák napja


Rengeteg könyv van a lakásunkban, mert szeretem őket és szeretem őket a tulajdonomnak tudni. Férjem már pár éve ígérgeti, hogy egyszer a lépcsőházban csinál nekem egyet, ahova a nem annyira szeretett példányokat tesszük. Tavaly elkészült!! 

fal közepén egy festmény helye látható
párszor fel és le lettek pakolva a deszkák, de...

IME!!

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése