Tegnap, nem is tudom mikor volt ilyen utoljára, megnéztem egy filmet az elejétől a végéig.
Teljesen véletlenül kapcsoltam oda, de megérte. Csupa romantika, semmi erőszak, helyes színészek = nekem való!
Címe: Szerelem a végzeten
Angolul (jobb): Serendipity
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése