Vasárnap hallottam és láttam:
Kicsi lány, olyan 5 év körüli, egy hajtogatott lufi "kutyával" szaladt az anyukájához, hatalmas mosoly az arcán.
Lány: "Anya, nézd mit kaptam!"
Anya: "Nem kaptad, apád vette neked, de ennél még én is szebbet hajtogatok neked otthon."
Látni kellett volna, ahogy a gyerek arcáról lehervadt a mosoly.
Oké, nem volt egy csúcs darab, biztosan nem is fizettem volna érte, de azt hiszem az anya reagálása sem sikeredett a legjobbra.

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése