2013. április 18., csütörtök

Lomtalanítás


Már régebben történt, de ma beugrott az agyamba.

Lomtalanítás volt az óvoda mellett. Kisebbik leánnyal sétáltunk arra, mire felkiált:
- Anya, könyvek! Hozhatok kettőt?
- Naná!

Anyja leánya, aki imád olvasni.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése