2013. április 4., csütörtök

C.M. kedvenc




"– Hallasz, Sebtapasz?
– Miért hívsz így?
– Mert hozzám ragadtál és begyógyítod a sebeimet – nyomta a homlokát az enyémhez."
14. oldal

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése