Ki kell írnom magamból, mert szerintem olyan nagy dolgot csinált a 14 évesem, hogy ismét hatalmasat nőtt a szemembe:
KÖZÉPFOKÚ N Y E L V V I Z S G Á Z O T T ! ! !
Angol tanárnője találta a neten a Katedra Nyelviskola ingyenes - próbáld ki tudásod - nyelvvizsgáját. Bizonyítványt nem ad, de pénz nélkül csinálhatsz államilag elismert nyelvvizsga próbát.
Eredményei: szóbeli - négyes, írásbeli - 57%. Szóval nem sikerült az írásbeli (60%-tól nyert), de ettől függetlenül dagad a mellem!!!
Ez nagyon klassz 14 évesen, gratulálok! :)
VálaszTörlésKöszi!
TörlésGratulálok, nagyon szép eredmény!
VálaszTörlésKöszönöm!
Törlés