Igen! Ilyet szeretnék mindig!
Szombaton barátokkal kirakózni, beszélgetni
Vasárnap nyugis, pihis, olvasós nap. Mondjuk ehhez az kellett, hogy a kicsit az apja elvigye valahova.
![]() |
![]() |
| Kicsi 2016.06.20. |
![]() |
![]() |
| Bokodon megfürödtek a kutyák |
![]() |
| Nem volt elég a víz, kellett egy pocsolya is |
![]() |
| Tatán a szakadó esőben Rozika felült hozzánk a padra |
![]() |
| Hazafelé |
![]() |
| Pancsolás a Tatai tóban |
| Apartmanunk a legfelső emeleten. Bejárat a Tattoo szalontól balra |
| Diadalív elölről |
| Diadalív hátulról |
| Katedrális |
| Katedrális belsejében halak áldása csempe kép |
| Kilátás Szent György Casteloból |
| Ott a Szent György Castelo |
| Hűtőmágnes tömeg |
| Akvarellek |
| Lényeg a szín |
![]() |
![]() |
| Kép innen |