Mondta, hogy nem tetszik neki ez a jó pillanatos dolog, de mindig elolvassa és örül, hogy jól vagyok. :-P Amúgy meg ma azt írta nekem valaki, hogy bonyolult a lelkem.. nem is tudom, hogy bóknak vegyem vagy ne? Elgondolkodni felesleges, sokáig akartam megváltoztatni, nem sikerült. :-) Ölellek.
Mondta, hogy nem tetszik neki ez a jó pillanatos dolog, de mindig elolvassa és örül, hogy jól vagyok. :-P
VálaszTörlésAmúgy meg ma azt írta nekem valaki, hogy bonyolult a lelkem.. nem is tudom, hogy bóknak vegyem vagy ne? Elgondolkodni felesleges, sokáig akartam megváltoztatni, nem sikerült. :-)
Ölellek.