Olyan sok képet készítettem, hogy alig tudok belőle válogatni.
| Apartmanunk a legfelső emeleten. Bejárat a Tattoo szalontól balra |
| Diadalív elölről |
| Diadalív hátulról |
| Katedrális |
| Katedrális belsejében halak áldása csempe kép |
| Kilátás Szent György Casteloból |
| Ott a Szent György Castelo |
| Hűtőmágnes tömeg |
| Akvarellek |
| Lényeg a szín |
Nagyon szép képek, köszönöm, hogy megosztottad. Örülök, hogy ilyen szép helyen jártál, kívánok még sok hasonló szép utazást! Emmus
VálaszTörlés