Nagyon kedves barátnő albérletének szépülése
június 8.
Ma roppant pesszimista napom van. Rengeteg negatív dolog jutott eszembe és igazán sajnáltam magam. Aztán ezeket félresöpörve találtam rá a jóra.
1 órás fűnyírás után a 30 kilós benzines fűnyíró visszatolása a garázsba.
Közben született egy mindent vivő pillanat. Nagyobbikom énekelt. Fantasztikusan jó hallgatni!!
![]() |

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése