2016. június 8., szerda

A nap jó pillanata (2)

június 7.
     Nagyon kedves barátnő albérletének szépülése

június 8.
     Ma roppant pesszimista napom van. Rengeteg negatív dolog jutott eszembe és igazán sajnáltam               magam. Aztán ezeket félresöpörve találtam rá a jóra.
     1 órás fűnyírás után a 30 kilós benzines fűnyíró visszatolása a garázsba.
     Közben született egy mindent vivő pillanat. Nagyobbikom énekelt. Fantasztikusan jó hallgatni!!

Pinterest

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése