2016. június 17., péntek

Végre találtam!

Mindig sajnáltam, hogy nem járok nyitott szemmel és lehajtott fejjel az utcán ;) és eddig nem jött szembe üdítős kupak ütős idézete, de a mai napon megtört a jég! 

Akkor adj, ha nem veszed el később!
Jó idézet talált meg! Tényleg így próbálom formálni magam.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése