Mindig sajnáltam, hogy nem járok nyitott szemmel és lehajtott fejjel az utcán ;) és eddig nem jött szembe üdítős kupak ütős idézete, de a mai napon megtört a jég!
![]() |
| Akkor adj, ha nem veszed el később! |
Jó idézet talált meg! Tényleg így próbálom formálni magam.

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése