2013. április 4., csütörtök

Ki a hibás?

Kisebbik leány gyermek: "Anya, miattad vagyok beteg!"
Anya (azaz én) : "Tessék!?
                         Nem azért vagy beteg, mert zokni és papucs nélkül rohangálsz,
                         valamint nem öltözöl fel rendesen?"
Kisebbik leány gyermek: "Nem, a tea hiányzik"


Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése