Kisebbik leány gyermek: "Anya, miattad vagyok beteg!"
Anya (azaz én) : "Tessék!?
Nem azért vagy beteg, mert zokni és papucs nélkül rohangálsz,
valamint nem öltözöl fel rendesen?"
Kisebbik leány gyermek: "Nem, a tea hiányzik"

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése