2013. április 20., szombat

Lomtalanítottam



Lámpások, amiket leányaim készítettek iskolában, óvodában a Márton napi felvonulásra:

Kicsi ovi nagycsoport

Nagy iskola 2. osztály


Nagy iskola 1. osztály

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése