2013. április 7., vasárnap

Sok a gyerek



Tegnap bejelentkezett a bátyám, mert ma nagyon ráérnek, eljönnek látogatóba. Persze, jöjjenek, csak akkor ez azt jelenti, hogy 6 gyerek fog rohangálni a nem túl nagy lakásban és rettenet hangerővel fognak kiabálni az érzékeny füleimbe. 

Mikor 8 óra múlva hazamentek kiürült a lakás és hallottuk egymás szavát normál hangerővel is. 
Azért szeretjük őket, bármilyenek is! 

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése