Tegnap bejelentkezett a bátyám, mert ma nagyon ráérnek, eljönnek látogatóba. Persze, jöjjenek, csak akkor ez azt jelenti, hogy 6 gyerek fog rohangálni a nem túl nagy lakásban és rettenet hangerővel fognak kiabálni az érzékeny füleimbe.
Mikor 8 óra múlva hazamentek kiürült a lakás és hallottuk egymás szavát normál hangerővel is.
Azért szeretjük őket, bármilyenek is!

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése