2016. június 23., csütörtök

Meleg, meleg, meleg....

Semmi nem jut eszembe, csak a meleg, meleg, meleg....

Pinterest

Tegnap Szisza barátnőmnek segítettem pakolni az új albérletben és kertészkedni a kertjében. Kettő közötti kis pihenőnk a pici leányával.



Igazából azért írtam le, mert izomláz van a tricepszemben!! :O Hogy csináltam!?

1 megjegyzés: