2015. november 30., hétfő

Tortakiállítás

A sütés nem az én asztalom, leginkább karácsonykor kerülnek elő a sütési kellékek, ettől függetlenül elmentünk a II. Sütemény és Tortafesztiválra a Millenárisra. Igazából se rosszat, se jót nem akarok mondani, elég legyen annyi, hogy 1,5 óráért sokat fizettünk. Jövőre hiányolhatnak minket. :) 















Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése