A sütés nem az én asztalom, leginkább karácsonykor kerülnek elő a sütési kellékek, ettől függetlenül elmentünk a II. Sütemény és Tortafesztiválra a Millenárisra. Igazából se rosszat, se jót nem akarok mondani, elég legyen annyi, hogy 1,5 óráért sokat fizettünk. Jövőre hiányolhatnak minket. :)













Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése