2015. november 6., péntek

Gyönyörű!

*-*
Egy kedves ismerős fotózta és hát beleszerettem. Elkértem tőle, megkaptam és itt megőrzöm az utókornak és magamnak. Szerintem nem olvassa a blogomat (meg tudom érteni), de hátha egyszer idetéved.
Ez is az övé! Gyönyörű!

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése