Augusztus tájékán próbáltam ki először a szabadulószobát vagy kijutós játékot. Ez abból áll, hogy logikai, néha ügyességi feladatok által kell kijutnod egy helységből.
Itt kezdtük: Sweet Escape 3 pályát is sikerült megcsinálni 2 barátnővel. Annyira tetszett, hogy mentünk tovább és következett ez az egy szobából álló Kelepce. Itt kerettörténet is van. A szerveink miatt elraboltak minket és ki kell jutni. :) Miután kijutottunk úgy döntöttünk megoldjuk az összeset Budapesten. ( ;) ) Inkább csak idő kéne hozzá, mert a költség megoszlik hármunk között.
A gyerekekkel is elmentünk, mert ők is jártak a Sweet Escapbe és szerettek volna máshova is eljönni. A Királyok völgyét választottam, mert gyerekbarátnak mondta magát. Azt hiszem a 10 éves még nem volt felkészülve, mert a félhomályban eléggé félt. Szerencsére volt egy feladat, ami neki való volt. Innen is sikeresen kijutottunk, 6 percünk maradt. Kicsi az utolsó 10 percben csak az órát szorongatta és mondogatta, hogy milyen kevés időnk van.
Október 16.-án volt a Szabadulószobák éjszakája (naná, hogy már ennek is van) Aznap a Trapfactory szobáit fedeztük fel. 6 szobájuk van, 2-vel végeztünk. A Bottal üthetjük a nyomát roppant mód tetszett. Itt volt először olyan, hogy titkos szobát találtunk. Ekkor már felbátorodtunk és amin nincs matrica, hogy "ne nyúlj hozzá" vagy nem mondják előre, hogy ne bántsátok, azt felforgattuk, kinyitottuk, eltoltuk. Itt a többi szobát is szeretnénk megoldani. Az egyikbe véletlenül be is mentünk, nem lesz egyszerű.
Egyik barátnő felfedezte a Gozsdu Mission-t. Roppant izgalmasan indult a Fehér szoba, azaz White Mission szabadulószobájuk. Tényleg egy teljesen fehér szobába jutottunk be és "ütöttünk" mindent, hogy nyíljon valami, lássunk valamit. Ügyesek voltunk, ez is megvan!
Ami minden helyen közös: fantasztikusan kedves játékvezetőkkel találkoztunk!!
Hát itt tartunk. 4 hónap alatt 7 helyről jutottunk ki. Sok hely van még fővárosunkba és mi lelkesen megyünk tovább.
![]() |
| Sweet Escape logóját teszem ide. Egyrészt azért, mert itt kezdtünk, másrészt azért, mert nagyon megszerettük Őket. |

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése