Mióta férj elment ritkán jövök fel a blogomra.
Annyira lefoglalnak a mindennapok, hogy eszembe se jut. :) Pedig biztosan lenne mit megosztanom.
Talán az első, hogy a Nagy ismét jár pszichológushoz! Egyik felem szomorú - miért!? miért!? Másik felem örül - (legalább) remekül érzi ott magát! Viszont a tanulmányi átlaga csodás!
Aztán a második, hogy a Kicsi iszonyat lusta tanulni. Lassan szó szerint rugdosni kell! Az én hibám, elkapattam magam a Naggyal, akire rá se kell néznem. Viszont kezd normálisabban öltözködni!
Két baráttal egy roppant kellemes hétvégét töltöttük Siófokon. Az időjárás csak az első napon kedvezett, de a hangulat végig remek volt. (basszus egy fotót se tudok mutatni)
Október 29.-én gyarapodott a családunk. Egy korábbi bejegyzésemben írt kutyus mégsem kellett a gazdajelöltnek, felhívtak minket és mentünk érte.
![]() |
| Kávé |
Megkezdődött az őszi színházba járós szezonom, de erről majd később.

Gratula az új családtaghoz!!! :-) Szerintem jó neve van:D Rozival jól kijönnek? Nehezen szoktak össze?
VálaszTörlésAz első pillanattól kezdve jól kijönnek. Nem mondom, hogy imádják egymást, de nem veszekednek és sokat játszanak.
TörlésNéha elgondolkodom, hogy Rozi féltékeny e. Csak azt kéne tudni milyen, amikor egy kutya féltékeny egy másikra. :)
Ha már elsőre nem volt nagy verekedés, az reménykeltő:D
TörlésLehet majd előfordul féltékenykedés, például morognak egymásra, vagy hajba kapnak. Anno a kutyánkhoz (kan) fogadtunk be egy szukát, mégis voltak veszekedések, de ezen pár nap alatt átestek:-)