2013. május 14., kedd

Anyák napi csokor

Unokahúgom, 9 éves, alkotta a csokrot. Megirigyeltem az anyukájától, így eltettem magamnak, fotó formájában, emlékbe.


Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése