Kellemes volt az idei május elseje, egy nagyon kedves barát társaságában.
Végre sikerült a nagyobbik gyereket is kirobbantani a lakásból, nem volt könnyű, és kijutni a Margit szigetre, ahol nem is tudom mikor jártam utoljára. Rengeteg ember és tengernyi pénzt lehetne költeni. Volt ma minden: vattacukor, tollas, foci, kártya, séta, játszótér, hot-dog, kutya, nagy meleg.
Máskor is meg kell ismételni!
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése