2013. május 1., szerda

Itt van május 1!!!


Kellemes volt az idei május elseje, egy nagyon kedves barát társaságában. 

Végre sikerült a nagyobbik gyereket is kirobbantani a lakásból, nem volt könnyű, és kijutni a Margit szigetre, ahol nem is tudom mikor jártam utoljára. Rengeteg ember és tengernyi pénzt lehetne költeni. Volt ma minden: vattacukor, tollas, foci, kártya, séta, játszótér, hot-dog, kutya, nagy meleg. 

Máskor is meg kell ismételni!

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése