2013. május 14., kedd

Kóros!?


Férj azt mondja túl sokat olvasok. Meg fogja kérdezni a pszichológusát, hogy szerinte miért és hogy beteges e amit csinálok. Nem hiszem, hogy van rá válasz, de kérdezze. :)
Szerintem nem sok az a heti 2, ha nem túl hosszú, akkor 3 darab könyv. Úgy gondolom amíg nem hanyagolom el a családot, házat és a munkát, addig nem kóros. 



Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése