2017. január 24., kedd

Kirakó

Karácsonyra vettem a családnak ezt a kirakót, amit majdnem egyedül raktam ki, mert mindenkinek jobb elfoglaltsága volt, mint ebben segíteni. 😊 Szerintem fantasztikus hangulata van és gyönyörűséges! 


Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése