2017. január 23., hétfő

Kései születésnap és aznapi névnap

Szisza és Ági (boldog névnapot) barátnőmmel beterveztünk egy gondtalan, szabadulós, együtt ebédelős napot. 

Szuper volt!

Itt kezdtük a napunkat délelőtt 11-kor. A Prison missiont játszottuk le, ahonnan 15 percünk maradt. Szerintem szuperek voltunk, mint mindig :) A másik két szobát már megcsináltuk és nagyon ajánlom mind a kettőt! 

Az egyik feladat része volt, de szerintem nem lövök le sok poént. 
 Aztán ettünk egy isteni ebédet egy Király utcai beülösben. Rengeteg hús és köret közül lehetett választani. Gyengém a tzatziki, így egész délután a fokhagymát leheltem :)


Majd gyorsan átrobogtunk ide, Ahol a Fáraó sírja rejtélyeit sikerült megoldani. Itt nem mentek olyan simán a dolgok, de azért maradt 15 percünk. Elképesztő igényes hely, meg is kérték az árát, de ettől függetlenül ajánlom mindenkinek. Gyönyörű a burkolat, volt vele meló. 

Köszönöm ezt a remek napot! 

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése