2017. január 27., péntek

:'(

Ez a mai nap annyira lefárasztott, mintha 48 órából állt volna....


Látni a 13 és a 11 éves gyermekedet zokogni....
Nyugodj békében nagyi/dédi!!

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése