2017. február 5., vasárnap

Ha kötekedős lennék...

Pár napja olvastam ezt a facebookon:

"Ma voltam a gyerek felvételi eredményéért.
Azt el kell mondjam,hogy semmit nem készültünk rá mint más fanatikus anyukák akik évek óta fizetik a tanárt a gyereknek.
A matek ami másfélszer számít 50/43
A magyar  50/34 lett.
Happy van örülünk nagyon."

Gratulálok A gyereknek az eredményért és gratulálok Az anyukának, hogy ekkora tapló, mert a fanatikus anyukát magamra vettem. Nem voltam ezzel egyedül, többen is megemlítették neki, hogy ez egy kicsit erős volt. 
Azt pedig nem hiszem el, hogy nem készültek rá és nem néztek bele egyik korábbiba sem....

Pár óra múlva lenyugodtam, de azért ezt muszáj volt kiírnom.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése