2017. február 18., szombat

Anyukám

"Legyél szíves máskor húzd fel a konyhában is a redőnyt, ha felébredtél. Az elmúlt 5 évben annyi rossz történt veled, hogy félek valami bajod lesz. Reggel 9-kor már megijedtem...."

Kicsit elaludtam, elfáradtam.

Szeretlek Anya! ❤❤

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése