2016. november 16., szerda

《@×z&@》

Anyukám szerint rossz anya vagyok, mert évente 4-5 hétvégét a gyerekeim nélkül töltök.....
Egyszerre mérges és szomorú is vagyok!!!

3 megjegyzés:

  1. Ne foglalkozz vele, érezd jól magad! <3

    VálaszTörlés
  2. Ne foglalkozz vele, érezd jól magad! <3

    VálaszTörlés
  3. pont pár napja beszéltünk erről Andival, ezt a cikket emlegettem. http://divany.hu/kolyok/2016/11/30/egy_nyolcgyerekes_anya_megmondja_mi_a_boldog_csalad_titka_az_onzes/?utm_source=facebook&utm_medium=share&utm_campaign=action_ids%3D1884825455081559&fb_action_types=og.recommends
    szerintem rendben van, azt gondolom, hogy az egyik legfontosabb, hogy megmutassuk a gyerekeinknek, hogy hogyan lehet élvezni az életet... pár napja egy pszichológus mondta, hogy nem baj, ha a gyerek azt látja, hogy anya jól érzi magát néha nélküle, a lényeg, hogy boldog...

    VálaszTörlés