pont pár napja beszéltünk erről Andival, ezt a cikket emlegettem. http://divany.hu/kolyok/2016/11/30/egy_nyolcgyerekes_anya_megmondja_mi_a_boldog_csalad_titka_az_onzes/?utm_source=facebook&utm_medium=share&utm_campaign=action_ids%3D1884825455081559&fb_action_types=og.recommends szerintem rendben van, azt gondolom, hogy az egyik legfontosabb, hogy megmutassuk a gyerekeinknek, hogy hogyan lehet élvezni az életet... pár napja egy pszichológus mondta, hogy nem baj, ha a gyerek azt látja, hogy anya jól érzi magát néha nélküle, a lényeg, hogy boldog...
Ne foglalkozz vele, érezd jól magad! <3
VálaszTörlésNe foglalkozz vele, érezd jól magad! <3
VálaszTörléspont pár napja beszéltünk erről Andival, ezt a cikket emlegettem. http://divany.hu/kolyok/2016/11/30/egy_nyolcgyerekes_anya_megmondja_mi_a_boldog_csalad_titka_az_onzes/?utm_source=facebook&utm_medium=share&utm_campaign=action_ids%3D1884825455081559&fb_action_types=og.recommends
VálaszTörlésszerintem rendben van, azt gondolom, hogy az egyik legfontosabb, hogy megmutassuk a gyerekeinknek, hogy hogyan lehet élvezni az életet... pár napja egy pszichológus mondta, hogy nem baj, ha a gyerek azt látja, hogy anya jól érzi magát néha nélküle, a lényeg, hogy boldog...