Szeptember utolsó napján és október első napján, két barátnőmmel (Andi és Szee) lementünk Siófokra egy gyerek és kutya mentes hétvégére. Szerencsére kiváló időnk volt.
Mit csináltunk!?
Röviden: sétáltunk, beszélgettünk, ettünk, aludtunk.
Hosszan: bevásároltunk, beszélgetünk, ettünk, beszélgettünk, aludtunk, beszélgettünk, sétáltunk, beszélgettünk, ettünk, beszélgettünk, ettünk, beszélgettünk, röhögtünk az X-faktoron, beszélgettünk. :)
Köszönöm lányok, hogy vagytok nekem!



<3
VálaszTörlésén kösziiiiii!
Ez tényleg jó lehetett, sok ilyet kívánok! A képek is nagyon szépek!
VálaszTörlés:)
VálaszTörlés