2016. október 9., vasárnap

Fantasztikus hétvége!

Szeptember utolsó napján és október első napján, két barátnőmmel (Andi és Szee) lementünk Siófokra egy gyerek és kutya mentes hétvégére. Szerencsére kiváló időnk volt.

Mit csináltunk!?
Röviden: sétáltunk, beszélgettünk, ettünk, aludtunk.
Hosszan: bevásároltunk, beszélgetünk, ettünk, beszélgettünk, aludtunk, beszélgettünk, sétáltunk, beszélgettünk, ettünk, beszélgettünk, ettünk, beszélgettünk, röhögtünk az X-faktoron, beszélgettünk. :)


Köszönöm lányok, hogy vagytok nekem!

3 megjegyzés: