2016. július 24., vasárnap

Ez rám várt!

Finom reggeli után sétálni indultam a Kolping szálloda dimbes-dombos, gyerekzsivalytól hangos "utcácskáin".
Nem tartott sokáig a túrám, mert pár lépés után ebbe a székbe ütköztem!


Most itt ülök egy nem tudom milyen fa árnyékában, fúj a szél, a közeli medence vize csobog és szép az élet!

1 megjegyzés: