Finom reggeli után sétálni indultam a Kolping szálloda dimbes-dombos, gyerekzsivalytól hangos "utcácskáin".
Nem tartott sokáig a túrám, mert pár lépés után ebbe a székbe ütköztem!
Most itt ülök egy nem tudom milyen fa árnyékában, fúj a szél, a közeli medence vize csobog és szép az élet!

pihenj, hagyj mindent a bentiekre! :)
VálaszTörlés