Tegnap este éjfél körül feküdtünk, de reggel 6-kor kipattant a szemem. Eszembe nem jutott visszaaludni, inkább kiültem a teraszra olvasni.
Csend volt, még a madarak sem csipogtak.
Aztán éledezni kezdett a környezetem, egyre több szomszéd szoba lakója ült ki a teraszra, én pedig kiolvastam D. Tóth Kriszta Lolával az élet könyvét.
![]() |
| Kép a könyvből. Saját szerkeztés |
Már nem aktuálisak a történetek, hiszen leányaim 13 és 11 évesek, de ettől függetlenül roppant módon élveztem. Nagyon tetszik Kriszta stílusa!

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése