Mostanában zavar, hogy....
.... nincs kedvem olvasni....
.... 21 óra után már alszom....
.... nem írok a blogomba, miközben mások olyan lelkesek....
.... nincs mondanivalóm a világ felé... (szerintem eddig se nagyon volt, viszont nem zavart)
.... többet járok el otthonról és hagyom otthon a gyerekeimet.... (de nagyon élvezem is)
Viszont egyáltalán nem zavar, hogy nincs Férfi az életemben!
Napok óta reagálni szeretnék, de nem megy. Nem tudok olyat, ami "személytelen", nem ölelős, nem beszélgetős.. Ezt is csak azért róttam ide, hogy veled vagyok, lásd. Pusz
VálaszTörlésElég, hogy tudom számomra fontos emberek olvasnak!
TörlésPuszi!