Tegnap este dr. Bagdy Emőke előadásán voltunk egy barátommal. A humor, mosoly, jókedv egészségre gyakorolt hatásáról tartott egy 1,5 órás előadást, ami úgy 20 percnek tűnt. Fantasztikus tudása van ennek a nőnek! És az előadásmódja!
Tanulmányok kimutatták, hogy egy 5-7 éves kisgyermek naponta több, mint 400x nevet. Hihetetlen! Felnőttként alig nevetünk napi 10x. Szomorú!
Azóta mosolygok, mert jó! Csak tartsam ezt a fejemben, hogy így is maradjon!
Muszáj lesz több ilyen előadásra eljárni!!

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése