Nyár eleje óta gondolkodom, hogy kellene egy pajtás Rozink mellé. Most megérett a dolog és elküldtünk egy jelentkezési lapot a retrieverhelp-nek és beálltunk a sorba egy újabb kutyáért. Úgy néz ki a kiválasztottnak komoly gazdajelöltje van, de nem baj, van elég aki simogató kezekre és puszikra vágyik.

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése