2015. szeptember 21., hétfő

Ma este

Talán ciki egyedül stand up estre menni, de felettébb szórakoztató.


Annyira nem zavar az egyedüllét, hogy újra elmentem. Persze egy másik előadó estjére.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése