Május 25-29
Remek volt! Számomra kicsit meleg a városnézéshez, de csodás hely. Ez az az ország ahova kiköltöznék. Olyan barátságosak, nem idegesek, hangulatos és szeretik az édességet, túl édesen :D
![]() |
| 15 percre volt vonattal a tengerpart |
![]() |
| Brüsszel |
![]() |
| Szeretem, ha van zöld |
![]() |
| Megunhatatlan csatornák |
![]() |
| Ide fogunk költözni a gyerekekkel ;) |















Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése