Ma dolgoztam, szombaton, hogy holnap ne kelljen (igaz kellene). De most nem volt annyira rossz, mint az előző két hétben. Talán azért, mert pénteken meglátogattuk Andi barátnőmmel Claudia barátnőnket Kecskeméten és kikapcsolódtunk. Andi azt állította, hogy mostanában csendes, amit egy pillanatig se hittem el és jól is tettem! :) Szuper nap volt a péntekem!
Kéne vennem magamnak valamit a fa alá. Mióta nincs máik felnőtt a háznál nem gondoskodik senki a meglepetésemről... De mit vegyek!?

Tudtam én hogy kellett volna valami ajándékot vinnem! 😢
VálaszTörlésEgyébként pedig, azt hiszem örülj, hogy veled nem vagyok csendes és megosztok dolgokat. Amúgy pedig te alig meséltél...
Andikám tökéletes meglepit hoztál nekem!!
TörlésÖrülök hogy mesélsz és köszönöm, hogy megosztod velem életed apró részleteit!!
Nálunk nem is történik semmi, de ez most nem is baj.
Egyébként pedig egy tetoválás maradandó ajándék. :-) :-*
VálaszTörlés