2016. november 21., hétfő

Letettem az állam az asztalra

Ránéztem lányaim digitális naplójára és államat az asztalon találtam.


BÜSZKE VAGYOK!!!

Nagyobbik leányomé

Kisebbik leányomé

3 megjegyzés:

  1. Büszke is lehetsz, nagyon szép eredmények, okos gyermekeid vannak, gratulálok, csak így tovább!!!!!

    VálaszTörlés
  2. de jó, ügyesek! Nóri nyolcadikos? nálunk sajnos nincs digitális napló

    VálaszTörlés