2016. szeptember 22., csütörtök

Szeretnék így rajzolni


1 megjegyzés:

  1. Én nem tudok rajzolni, de egyáltalán nem. Szerintem Neked menne a dolog, de szeretném figyelmedbe ajánlani a Kreatív Kávét, ha már ismered bocs. A volt kolléganőm Tajthy Gabriella az egyik szervező tudomásom szerint.
    Bővebben: http://www.venuedepot.com/venue/kreativ-kave,1621211441501496
    vagy https://hu-hu.facebook.com/kreativkave/
    Szerintem jó lehet én szívesen kipróbálnám jó kikapcsolódási lehetőség.
    Szép napot Bozs!

    VálaszTörlés