Kicsi: Anya, csináljunk valamit együtt.
Én: Mit csináljunk?
Kicsi: Csináljunk fagyit!
Én: Nem, olyat nem csinálunk, amiben cukor van.
Kicsi: Akkor mit csináljunk együtt?
Én: Kertészkedjünk (gondoltam ezt úgyse akarja)
Kicsi: Ok, mehetünk!
....és gazoltunk egy órát....
Wow! Zsófi kezd érettebbnek tűnni! :-) Puszi nektek.
VálaszTörlés