Én: Az a néni olyan csinos és még tetoválás sincs rajta.
Nagy: Aaaaaz!? Olyan ronda! és cigizik!
Én: Szerintem mi nem egy dologról beszélünk.
Nagy: Dehogynem, arról a néniről.
Én: Igen, de én azt mondtam, hogy csinos és nincs tetoválása, te azt mondod ronda és cigizik, ezek a dolgok teljesen függetlenek egymástól.
Nagy: Igaz, mi nem egyről beszélünk.
:) :) :) :) :) :) :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése