2015. július 8., szerda

Beszélgetünk

Én: Az a néni olyan csinos és még tetoválás sincs rajta.
Nagy: Aaaaaz!? Olyan ronda! és cigizik! 
Én: Szerintem mi nem egy dologról beszélünk.
Nagy: Dehogynem, arról a néniről. 
Én: Igen, de én azt mondtam, hogy csinos és nincs tetoválása, te azt mondod ronda és cigizik, ezek a dolgok teljesen függetlenek egymástól. 
Nagy: Igaz, mi nem egyről beszélünk.

:) :) :) :) :) :) :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése